Lech Poznań ma Trzebież na wyłączność.

LPFA

Lech Poznań ma Trzebież na wyłączność.

Niedawno byliśmy na rozmowie w Trzebieży, na obiekcie, na którym swoje mecze rozgrywał Rybak Trzebież. Rozgrywał, bo od ubiegłego roku obiekt ten jest „wyłączony z użytkowania”. Powód jak pisaliśmy rozbudowa zaplecza, budowa drogi i parkingu. Mimo wszystko działacze klubu z optymizmem i nadzieją patrzyli na poczynania zarządcy obiektu OSiR Police. Mają nadzieję, że uda im się rozpocząć przygotowania i prowadzić rozgrywki w nowym sezonie już w Trzebieży. Oczekują tego nie tylko piłkarze i działacze ale przede wszystkim mieszkańcy Trzebieży.

Jakież było nasze zdziwienie, gdy wiedząc o wyłączeniu obiektu z użytkowania zobaczyliśmy na nim przez kilka dni grających młodych piłkarzy z akademii Lecha Poznań. O co chodzi? Co jest grane. Rybak Trzebież nie może grać a Lech może? Zajrzeliśmy na stronę Lecha Poznań i tam jeszcze większy szok. Klub z Poznania chwali się tym, że obiekty Rybaka ma podczas swojego pobytu w Trzebieży na wyłączność.

foto: Facebook/LechPoznanFA

Skoro może grać Lech dlaczego nie może grać Rybak?

Zwróciliśmy się z tymi pytaniami do dyrektora polickiego OSiRu. Czekamy na odpowiedź.

Dyskryminowanie swojej drużyny i hołubienie zespołu z Poznania jest tu delikatnie mówiąc zastanawiające. Ciekawe co na to przewodniczący Rady Miejskiej w Policach, który swego czasu był mocno zaangażowany w sprawę poprawy warunków na obiekcie w Trzebieży. O planach względem Trzebieży mówił też Burmistrz Polic.

Share this content:

1 comment

Opublikuj komentarz